Kamagra Yan Etkileri

Kamagra jelinin başlıca yan etkisi, kullanan kişilerin %15’inde görülen kısa süreli baş dönmesidir. Bahsi geçen baş dönmesinin nedeni; Kamagra jeli kullandığınızda vücudunuzda kan akışı hızlanır ve bu hızlanma etkisi vücudu şaşırtır, uyum sağlama sürecinde kısa süreli bir baş dönmesi yapar.

Kamagra jelin bir diğer yan etkisi de migren rahatsızlığı olan kişilerde kısa süreli baş ağrısına sebebiyet verebilmektir. Migren rahatsızlığı bulunan her yüz kişiden yirmisinde baş ağrısını tetikler, bunun nedeni migrenin kamagra içeriğinde bulunan siderefil maddesine karşı hassas oluşudur.

Yeni kullanıcılarda kan basıncının artması ile gözlerde bulunan küçük kılcal damarların etkilenmesine ve kısa süren göz bulanıklığı oluşturabilmektedir. Bu etki ciddi rahatsızlık verebilecek boyutta olmamakla birlikte kalıcı bir durum değildir.

Kamagra jel, cinsel organınızı sürekli olarak sert şekilde tutacağı için etki sürecinde evinizin dışına çıkmanızı önermiyoruz. İnsanlar sertleşen penisinizi fark edebilmektedir.

Çok az da olsa bazı müşterilerimizde geçici ishal yaptığı görülmektedir. İshal olmanızın nedeni siderefil maddesinin bağırsaklarınıza etkisi olarak yorumlanabilir.

Kamagra jelinin yan etkileri bunlarla sınırlıdır, piyasada reçetesiz olarak satılan pek çok üründen çok daha az yan etkiye sahip olması ile sizler için en doğru geciktirici ve sertleştirici ürün olarak göz önüne çıkmaktadır. Sizlerde sağlıklı bir cinsel birleşim için uygun fiyatlı olan kamagra jeli tercih ederek, az para ile yüksek verim alabilirsiniz.